אודות אנמן טיולים

אנמן היא חברה שהוקמה ע״י אלי מגל, בעל ניסיון של 13 שנים בתכנון והובלת קבוצות מטיילים. המון ניסיון ואהבה הושקעו בתכנון הטיולים כדי לתת ללקוחות שלנו משהו שונה, אחר, תוספת קטנה שעושה את ההבדל בין עוד טיול, לחוויה עוצרת נשימה, הצטרפו אלינו למסע גילוי וחקר בפינות מיוחדות ומרוחקות של העולם.
2019

במה אנו טובים

אנמן מאפשרת לך לגלות עולמות אחרים, לקחת צעד הצידה מהמקומות התיירותים, לצעוד בשבילי הרים, לאכול אוכל מקומי, לבקר בבתים פשוטים של איכרים ברומניה או ביורט בלב הערבה הקירגיזית, הצטרפו בג׳יפ או ברגל, בקבוצה סגורה של חברים או סתם תירשמו לאחד התאריכים, ההרפתקה שלכם זו העבודה שלנו.
2018

במה אנחנו מאמינים

ביחס אישי לכל מטיייל, בהקשבה לצרכים לרצונות והחלומות שלכם, בעבודה משותפת עם הספקים המקומיים שלנו, בכבוד לתרבויות שבהם אנו מבקרים וברצון לגלות עולם.
2017

רבי נחמן מברסלב אמר ''דע לך שכל רועה ורועה יש לו ניגון מיוחד משלו דע לך שכל עשב ועשב יש לו שירה מיוחדת משלו ומשירת העשבים נעשה ניגון של רועה.'' אנחנו מאמינים בטיולים עם מגע אישי, הבנה של המסלולים, של השטח, יצירתיות וחווייה מועצמת של המקום והזמן. אנחנו מתמחים להציג לכם טיולים שונים, לא שיגרתיים, עם אכפתיות עצומה לסביבה ועם דגש על יחס אישי מעולה.
2016

שומרים על הטבע והתרבות

המדריכים והמטיילים שלנו מתחייבים לשמור על הטבע, על בעלי החיים שנפגוש בדרך, על כבוד האדם והתרבויות איתם אנחנו באים במגע והמקומות אותם אנו מבקרים. חשוב לנו לשמור על הסביבה בה אנו מבקרים כדי לאפשר הנאה מרובה למארחים כמו גם לאורחים וליצור מגע נעים וחברותי לאורך זמן.
2015

לא משנה לאן תסעו, אתם וכספכם מוגנים

בניגוד לחברות אחרות, אנמן טיולים דואגת לא רק לכם אלא גם לכספכם. במקביל לביטוח שלכם (לא ביטוח תאונות אישיות) החברה מבטחת את כספכם והכסף מוגן מכל צרה. גם אם חברת התעופה פשטה רגל, אתם לא תפגעו בשום צורה. הכסף עובר לחשבון נאמנות שיפדה רק בתום הטיול.
2014

מדריכים וספקים מקומיים

המדריכים והספקים שלנו מחויבים להגשים את החלומות שלכם, ואחרי למעלה מעשור של עבודה משותפת ושיתוף פעולה צמוד אנחנו יודעים שבחרנו את הפנים היפות בכול יעד ויעד, אם מדריכים מקומים מעולים, ספקים קשובים שיעזרו לכם להפוך את הטיול שלכם לחוויה בלתי נשכחת
2013

הטיולים שלנו מכוונים לרצונות שלכם

כל אחד ואחת אוהבים משהו קצת שונה. עם המון ניסיון בעבודה עם מטיילים ובתכנון טיולים. שמנו לנו לדגש בחברת אנמן טיולים לספק שירות גמיש ואיכותי. הרבה פעמים ישנם שינויים בשטח, כדי לאתגר אתכם ולמצוא מה חדש ומעניין. הרבה פעמים ננסה דברים ששמענו עליהם, נסיונות שמובילים לכיף גדול, ליציאה משיגרה ולהרפתקאה נוספת.
2012

אלי מגל, מתכנן ומדריך טיולים ברחבי העולם

אלי החל את הקריירה כמדריך טיולים עוד ב-2004. כאשר בשנים האחרונות, החל לתכנן ולארגן קבוצות דרך החברות המובילות במשק ובהמשך על ידי פתיחת חברה עצמאית - אנמן טיולים.

כתבו לנו

על כל נושא או שאלה, כנראה שיהיה לנו פתרון. אתם מוזמנים לכתוב לנו ואנחנו נחזור אליכם בהקדם.

    שתפו את העמוד