טיול הליכה עם מדריך

כולל טיסות ומלונות

הפירנאים, ספרד

ואן מלווה ל-9 אנשים

7 ימים ו-6 לילות

8 משתתפים

מה הטיול כולל:

טיסות ישירות לברצלונה וחזרה ואן מלווה (ל-9 אנשים) מלונות איכותיים ומשפחתיים ארוחות ערב ובוקר מדריך ישראלי כניסות לאתרים והפעילויות בתוכנית

הטיול יוצא בחודשים: יוני עד אוקטובר

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

  תיאור הטיול להרים הפירנאים בספרד

  רכס הפירנאים הינו פלא טבע אמיתי במרחק שעתיים נסיעה מברצלונה תמצאו שפע מסלולי טיול, יערות ירוקים, הרים מושלגים ושפע חיות בר. הנוף הדרמטי שעוצב ע״י אינספור עידני קרח מכיל עמקים רחבי ידים, קניוני אבן עמוקים נהרות שוצפים ותרבות הררית שהשתמרה ללא שינוי, זהו מסע אל הלב האמיתי של קטלוניה הרחק מאזורי התיירות ההומים של ברצלונה, טיול זה תוכנן לאנשים שרוצים נקודת מבט אמיתית ואותנטית לתרבות המקומית, להתחבר לטבע בראשיתי, ללון בבתי איכרים, ולשהות כמה שיותר בחיק הטבע.

  פירוט מסלול הטיול:

  יום א:

  נחיתה בברצלונה בשעות הבוקר – יציאה לכיוון ההרים עם עצירה בדרך לביקור מרתק במפעל שוקולד בן 450 שנה, הגעה לבית החווה היפיפה בו נלון ומשם מסלול של כ 3 שעות לאורך מצוק גבוה עם מושבת עופות דורסים מקננת מעלינו כשהרחק מתחתינו מנצנצים המים השוצפים של נהר ״לה נוגוארה פיארס״, זהו חלקו התחתון של רכס הפירנאים, מזכיר במעט את אזור הגליל העליון, בלילה בארוחת ערב על המרפסת מול הנוף המדהים נשמע הסבר על ההיסטוריה המרתקת של האזור.

  כ-3 שעות הליכה דרגת קושי קלה. לאתר המלון.

  יום ב:

  יום הליכה בקניון המרשים ביותר בפירנאים ה״מונטרביי״, מרחק נסיעה קצר יקח אותנו לפלא טבע אמיתי ״קניון המונטרביי״, שביל הליכה צר בין קירות אבן זקופים מהווה אתגר לבעלי פחד גבהים, הנוף המדהים שמתגלה למטייל והשילוב בין הקירות האנכיים לאגם הכחול שנמצא בתחתית הקניון הוא מהמראות היפים שנחווה בטיול, לאחר כ 6 שעות הליכה נחזור לרכבים ומשם נמשיך צפונה אל עמק יחודי וירוק ״ואל דה ארן״ שם נלון.

  כ-6 שעות הליכה דרגת קושי בינונית לאתר המלון.

  יום ג:

  ו״אל דה ארן״ עמק נסתר במורדות הצפוניים של הרי הפירנאים עם יערות ירוקים ואוכלוסיה של מעל 50 דובים חומים יהיה הבסיס ממנו נצא לטיול בכפרי הצפחה לאורך הגבול עם צרפת, נתחיל בהליכה מראש ההר מלווים בפלגי מים קרים אל סידרה של כפרים עתיקים נבקר אצל הגבן ונטעם את גבינות העיזים היחודיות של האזור מלוות בלחם טרי מהמאפייה הסמוכה, נתרשם מאורח החיים השליו ומהתרבות הכה שונה של אזור מדהים זה, לאחר כ5 שעות הליכה נתחבר אל הכביש הראשי שמוביל לצרפת ומשם נחזור לעיירת הסקי ויאלה ולמלוננו הנפלא.

  כ-5 שעות הליכה דרגת קושי בינונית. לאתר המלון.

  יום ד:

  יום הליכה בכרי הדשא הגבוהים של הפירנאים, נעלה למעלה לאתר הסקי ״באקרייה בארט״ משם נלך לאורך שביל היסטורי ״קמינו דה ליברטד״ שביל החופש, זהו שביל גבוה החומק לאורך גבול צרפת ספרד ובמשך מאות שנים היה נתיב מעבר סודי לתושבי ההרים מצרפת לספרד ולהיפך, לאורך שביל זה ברחו מאות יהודים מצרפת של וישי אל ספרד הנייטרלית, ובמלחמת האזרחים שימש השביל כנתיב בריחה לרפובליקנים הספרדים ממשטר האיימים של פרנקו, אבל לא רק היסטוריה יש בשביל זה, גם המון יופי טבעי של כרי דשא אינסופיים, חוטים כסופים של פלגי מים היורדים מהקרחונים בראשי ההרים ועדרי בקר וסוסים רועים בשפע הטבעי שלפנינו. לקראת ערב נרד אל אזור ה״פיארסה״ שם נלון.

  כ-6 שעות הליכה דרגת קושי בינונית קלה לאתר המלון.

  יום ה:

  יום של פעילויות שיתחיל ברפטינג בנהר השוצף ״לה נוגוארה פייארס״ עם מדריכי רפטינג מעולים וציוד חדש ובטיחותי גם האדם החששן ביותר יהנה מהחוויה האקסטרימית הזאת לאחר שעתיים בנהר נלבש חזרה את בבגדי ההליכה שלנו לחצי יום טיול באגמים המופלאים של שמורת הטבע ״ אגווס טורטס״ עם למעלה מ 300 אגמי טורקיז יפיפים שמורה זאת נחשבת בצדק לאחת משמורות הטבע היפות בעולם, אחרי כ 4 שעות הליכה נחזור עיפים אך מרוצים למלון הנוח שלנו.

  רפטינג דרגה 3.5, 14 ק״מ כ-3 שעות הליכה דרגת קושי בינונית. לאתר המלון.

  יום ו:

  נמשיך מזרחה אל אזור מרשים ומיוחד ״קאדי״ אזור זה מכיל התרוממות טבעית של מצוק סלע בגובה של מעל ה2500 מטר מעל פני הים, ונופים יחודים של משטחי סלע חשופים הנשברים בתלילות אל עמקים ירוקים, נטייל אל תאטרון טבעי בגובה של 2000 מטר מעל פני הים עם עלייה מאתגרת בתוך יערות אורנים כפופים ומדרונות סלעיים חשופים, לקראת ערב נגיע למלון המשפחתי הקטן שלנו מול המצוק האדיר של ה״פאדרה פורסה״ הסלע החזק. המלון שלנו.

  כ-4.5 שעות הליכה דרגת קושי בינונית-קשה. לאתר המלון.

  יום ז:

  יום שבו נחזור לכיוון ברצלונה בלי לוותר על ביקור קצר במנזר היפה ״מונסרט״ לאחר מכן נצא לסיור קצר בעיר וזמן חופשי לפני הטיסה חזרה הביתה.

  מה הטיול לא כולל:

  ביטוח נסיעות אישי עם הרחבה לפעילות אתגרית
  ארוחות צהרים

  מה הטיול כולל:

  טיסות ישירות לברצלונה וחזרה
  ואן ל-9 אנשים
  מלונות איכותיים ומשפחתיים
  ארוחות ערב ובוקר
  מדריך ישראלי
  כניסות לאתרים והפעילויות בתוכנית

  הערות

  יכולים לחול שינוים בתוכנית או במקומות הלינה בהתאם לזמינות הפעילויות או להחלטת המדריך בשטח.

  למידע נוסף השאירו פרטיכם בטופס. ניתן להתקשר לטלפון 054-5455880 אלי מגל

  מחיר הטיול לאדם: 5,450 ש”ח – 6,250 ש”ח

  הטיול יצא בתאריכים הבאים בעונת 2019: 12-18/6, 26/6-2/7, 10-16/7, 24-30/7, 7-13/8, 21-27/8, 4-10/9, 18-24/9, 16-22/10 (סוכות), 30/10-5/11.

  השאירו פרטים בטופס ונחזור בהקדם

   טיולים מאורגנים נוספים

   שתפו את העמוד