מדריך מקומי

כולל טיסות ומלונות

רומניה

רכב צמוד לימי הטיול

7/11 ימים ו-6/10 לילות

6-16 משתתפים

מה הטיול כולל:

טיסות ישירות לבוקרשט וחזרה רכב צמוד לימי הטיול מלונות איכותיים ומשפחתיים ארוחות בוקר מדריך מקומי דובר אנגלית כניסות לאתרים והפעילויות בתוכנית טיול 7 הימים בהרים הקרפטים וניתן להאריך ב-4 ימים נוספים לדלתא המרהיבה של הדנובה

הטיול יוצא בחודשים: מאי עד אוקטובר

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

  תיאור טיול ההליכה והתרבות בטרנסילבניה והדנובה שברומניה

  יערות משתרעים לכול רוחב העין, דובים משוטטים בפאתי הכפרים, ערים סקסוניות מפותחות ויפות עם חיי לילה סוערים, לצד כפרים שבהם כלי התחבורה העיקרי הוא עגלה וסוס, מבצרים וטירות שבארץ היו הופכים לגן לאומי, מונחים באין מפריע בתוך כפרים נטושים, מעל הכול הרכס המושלג של הקרפטים תמיד באופק זוהי טרנסילבניה חבל ארץ יפיפה ומיוחד, שפך הדנובה הוא אחד מאזורי הספר האחרונים של אירופה, אם אלפי קילומטרים של תעלות מים, אגמים עם ציפורי מים נדירות וכפרי דייגים נידחים.

  פירוט מסלול הטיול:

  יום א:

  טיסת לילה לבוקרשט העברה למלון 4 כוכבים סמוך ולינה. לאתר המלון.

  יום ב:

  מבוקרשט נעלה בין כפרים אל היערות האינסופים של הקרפטים,לקראת הצהרים נגיע אל העירה היפה סייניה שם נסייר בארמון הקיץ היפה של מלכי רומניה, ובגנים המקיפים אותו, בהמשך היום נגיע אל העיר היפה ברשוב שם נלון. לאתר המלון.

  יום ג:

  יום שיוקדש לכפר יפיפה בין שני רכסי הרים אדירים, נצא בבוקר לכיוון קניון מרשים, נצא להליכה קצרה בין מצוקי האבן האדירים ומשם אל בית כפרי עם הנוף היפה ברומניה לחוויה אותנטית של ארוחת צהריים מקומית יחד עם המארחים הנדיבים שלנו, בהמשך היום נספיק להציץ על טירת דרקולה לפני החזרה למלון שלנו. לאתר המלון.

  יום ד:

  יום סיור בעיר ברשוב, נעלה עם הרכבל אל תצפית על העיר במרומי ההר ״טמפה״, נסייר בכיכר העיר, בבית כנסת העתיק, ובעוד אתרים בעיר היפה הזאת. לאתר המלון.

  יום ה:

  נצא צפונה בתוך יערות ,כפרים סקסונים נטושים, נחלי מים ועדרי צאן, נבקר אצל טוחן הקמח, הנפח, נצא לסיבוב בעגלת עץ רתומה לצמד סוסים, ונטפס לראש המגדל בכנסייה סקסונית בת 1200 שנה את הלילה נעביר במלון יפיפה בלב כפר עתיק. לאתר המלון.

  יום ו:

  בבוקר נסייר בעיר הסקסונית היפה סיגישווארה, נבקר בבית בו נולד ולאד צאפש ״דרקולה״ במגדל העוז של העיר, לאחר הפסקת קפה באחד הרחובות הציוריים, נמשיך אל העיר היפה סיביו לסיור קצר ושם נלון. לאתר המלון.

  יום ז:

  נעלה בדרך המפותלת של הטראנס פראגישיאן לגובה של 2000 מטר מעל פני הים נעצור באגם בלאה שנמצא ממש בפסגת הדרך, משם יתגלה הנוףהמדהים של טרנסילבניה, נמשיך דרומה דרך היערות ואגם ווידראו, בסיום היום נגיע לבוקרשט ולינה במלון במרכז העיר. לאתר המלון.

  נפרד מהמטיילים שלקחו טיול של 7 ימים (6 לילות) אשר מסיימים את הטיול וחוזרים ארצה בטיסת לילה.

  יום ח:

  נקדיש את היום לעיר המעניינת, נסייר באתרי העניין של העיר ״ארמון העם״ מבנה הענק שבנה צאוסשקו בשנים האחרונות לשלטונו, אנדרטת השואה, ומרכז העיר המתפתח, אחר הצהריים ינתן זמן חופשי לקניות בילוים וארוחת ערב. לאתר המלון.

  יום ט:

  נצא בשעת בוקר מוקדמת עם הסעה אל הדלתא של הדנובה, אחד מאזורי הטבע השמורים של רומניה ובית חם למליוני עופות מים נדירים, לקראת הצהריים נגיע אל המעגן משם נמשיך בסירה מהירה לאורך הנהר עד למתחם הנופש שלנו במפגש בין הדנובה לים השחור, נתארגן בחדרים הנוחים ונסעד יחדיו ארוחת ערב. לאתר המלון.

  יום י:

  יום שבו נגלה בעזרת סירה את האזור העצום והיפיפה של הדלתא ובו אלפי קילומטרים של מעברי מים, עופות מים נדירים, כפרים מבודדים ללא קשר לעולם החיצון סוסים פראים וטבע שלא נגמר בערב עייפים אך מרוצים נחזור אל כפר הנופש המפנק שלנו לארוחת ערב. לאתר המלון.

  יום יא:

  בבוקר נחזור עם הסירה אל המעגן בו השארנו את רכבנו ומשם בנסיעה אחרי זמן קניות קצר אל שדה התעופה וחזרה ארצה.

  הערות

  יכולים לחול שינוים בתוכנית או במקומות הלינה בהתאם לזמינות הפעילויות או להחלטת המדריך בשטח. המסלולים מותאמים לכל גיל!

  למידע נוסף השאירו פרטיכם בטופס. ניתן להתקשר לטלפון 054-5455880 אלי מגל

  מה הטיול לא כולל

  ביטוח נסיעות אישי כולל הרחבה לפעילות אתגרית
  ארוחות צהריים וערב

  מה הטיול כולל

  טיסות ישירות לבוקרשט וחזרה
  הסעה לכל ימי הטיול
  מלונות איכותיים ומשפחתיים
  ארוחות בוקר
  מדריך מקומי דובר אנגלית
  כניסות לאתרים והפעילויות בתוכנית

  חודש תאריך מחיר לשבוע מחיר ל11 יום הערות
  יוני 13-19/23 4,600 6,750 ההרשמה פתוחה
  יולי 4-10/14 4,800 6,750 ההרשמה פתוחה
  יולי 18-24/28 4,800 6,750 ההרשמה פתוחה
  אוגוסט 1-7/11 4,900 6,950 ההרשמה פתוחה
  אוגוסט 15-21/25 5,700 7,600 ההרשמה פתוחה
  ספטמבר 5-11/15 4,600 6,750 ההרשמה פתוחה
  ספטמבר 19-25/29 4,600 6,750 ההרשמה פתוחה
  אוקטובר 3-13 11 יום בלבד 6,750 ההרשמה פתוחה

  * מחיר הטיול מתעדכן בהתאם למחירי הטיסות התאריכים הנ”ל.
  * המחיר הקובע הינו המחיר הנמסר על ידינו ביום ההצעה ותקף ל-48 שעות.

  השאירו פרטים בטופס ונחזור בהקדם

   טיולים מאורגנים נוספים

   שתפו את העמוד