טיול ג’יפים עם מדריך

כולל טיסות ומלונות

הפירנאים, ספרד

טויוטה לנדקרוזר או דומה

7 ימים ו-6 לילות

6-20 משתתפים

מה הטיול כולל:

טיסות ישירות לברצלונה וחזרה רכב שטח (טיוטה לנדקרוזר או דומה) כולל דלק מלונות איכותיים ומשפחתיים ארוחות ערב ובוקר מדריך ישראלי כניסות לאתרים והפעילויות בתוכנית

הטיול יוצא בחודשים: אפריל עד אוקטובר

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

תיאור הטיול להרים הפירנאים בספרד ואנדורה

לא רחוק מברצלונה ההומה ישנו רכס הרים גבוהים מכוסי שלג עד, עם כפרי צפחה מונחים עמוק במרומי ההרים, זהו רכס הרי הפירנאים ירוקים וקרירים כל השנה הם מהווים מפלט מושלם מברצלונה המהבילה בקיץ , טיול הגיפים שלנו עולה גבוה אל אותם מקומות נסתרים שם נפגוש את הרוח האמיתית של קטלוניה עם יקבי יין מעולה נהרות סוערים אגמי מים בצבע טורקיז ואנשים חמים ומכניסי אורחים באחד המקומות היותר פראיים באירופה.

פירוט מסלול הטיול:

יום א:

ננחת בשעת בוקר בשדה התעופה של ברצלונה, בתוך כשעה וחצי נקבל לידינו את הרכבים המפנקים (טיוטה לנדקרוזר) ונתחיל לעלות צפונה ומערבה אל הרי הפירנאים, נעצור בדרכנו במפעל שוקולד בן 450 שנה לטעימות והסבר על תהליך היצור , אחרי כמה דקות נוספות של נהיגה נתחיל את דרכנו במעלה ההרים, נתחבר לדרך שטח יפיפיה שתיקח אותנו בין מצודות אבן עתיקות ויקבים ירוקים , נעצור להתרעננות במעין קריר שנשפך לאגם הררי, ומשם אל בית הארחה האותנטי שבו נשהה מתחת למצוקי אבן עם מושבות של עופות דורסים.

180 ק״מ נסיעה 20% שטח 80% כביש. לאתר המלון.

יום ב:

את היום נתחיל בארוחת בוקר על המרפסת בלב ההרים, כמה דקות של נסיעת כביש יקחו אותנו עמוק בינות להרים משם נתחיל נסיעת שטח שתעלה אותנו גבוה אל המרגלות הדרומים של האגווס טורטס , בדרך נעבור כפרים נטושים וחוות בודדות, פלגי מים קרים שנשפכים מהקרחונים מעלינו, וכנסיות עתיקות אחרי שעות מהנות של נסיעת שטח נתחבר אל הכביש המוביל אותנו לתוך העמק המופלא של ואל דה ארן שם נלון.

90 ק״מ נסיעה 50% שטח 50% כביש. לאתר המלון.

יום ג:

העמק הירוק של ואל דה ארן הוא הזדמנות נפלאה לטפס עם הג׳יפים אל השביל היסטורי ״קמינו דה ליברטד״ דרך החופש , זוהי דרך עפר שמתגנבת בין ההרים אל גבול צרפת ספרד ושמישה נתיב בריחה לאלפי יהודים בתקופת מלחמת העולם השנייה, נבקר בכנסייה מבודדת בלב ההרים עם סיפור היסטורי מדהים ומשם נרד בדרך מרשימה דרומה אל עמק הפיארס שם נלון.

100 ק״מ נסיעה 50% שטח 50% כביש. לאתר המלון.

יום ד:

את הבוקר נתחיל ברפטינג מאתגר בנהר ״לה נוגוארה״ הרפטינג מובל ע״י מדריכים מקצועים ואתם מצוידים בכל ציוד הבטיחות הנדרש לרפטינג, לקראת הצהריים נעלה לסיור רגלי בשמורת הטבע היפה של האגווס טורטס משם נחזור למלוננו אחרי יום הרפתקאות ארוך.

3 ק״מ הליכה דרגה בינונית רפטינג לאורך 14 ק״מ דרגה 3.5. לאתר המלון.

יום ה:

יום שבו נחצה את גבול ספרד אנדורה בדרכי מבריחים ישנות גבוה בלב ההרים, נבקר כפרים נידחים שלא השתנו כלל ב100 שנה האחרונות, את היום נסיים בקניות בלב הנסיכות העשירה אנדורה שם נלון.

60 ק״מ נסיעה 60% שטח 40% אספלט. לאתר המלון.

יום ו:

את היום נפתח בגלישה במזחלת ההרים הארוכה והמרשימה בעולם, משם בדרכים מפותלות נסע לרכס הקאדי, רכס מצוקי מרשים וגבוה עם נופים דרמטיים ופסגות מחודדות, ואל המלון המבודד בו נלון.

80 ק״מ נסיעה 40% שטח 60% אספלט. לאתר המלון.

יום ז:

יום שיוקדש לנסיעה לברצלונה עם מספר אתרי עניין לאורך הדרך, לקראת הצהריים נגיע אל העיר לסיור מודרך קצר וזמן חופשי לפני הטיסה הביתה.

120 ק״מ נסיעה.

הערות

יכולים לחול שינוים בתוכנית או במקומות הלינה בהתאם לזמינות הפעילויות או להחלטת המדריך בשטח.

למידע נוסף השאירו פרטיכם בטופס. ניתן להתקשר לטלפון 054-5455880 אלי מגל

מה הטיול לא כולל

ביטוח נסיעות אישי עם הרחבה לפעילות אתגרית
ארוחות צהרים

מה הטיול כולל

טיסות ישירות לברצלונה וחזרה
רכב שטח (טיוטה לנדקרוזר או דומה) כולל דלק
מלונות איכותיים ומשפחתיים
ארוחות ערב ובוקר
מדריך ישראלי
כניסות לאתרים והפעילויות בתוכנית

חודשתאריךמחירהערות
יוני25.6-1.75,700ההרשמה פתוחה
יולי9-156,400ההרשמה פתוחה
יולי24-306,500ההרשמה פתוחה
אוגוסט6-126,800ההרשמה פתוחה
ספטמבר3-95,700ההרשמה פתוחה
ספטמבר10-166,200ההרשמה פתוחה
אוקטובר7-146,300ההרשמה פתוחה

* מחיר הטיול מתעדכן בהתאם למחירי הטיסות התאריכים הנ”ל.
* המחיר הקובע הינו המחיר הנמסר על ידינו ביום ההצעה ותקף ל-48 שעות.

השאירו פרטים בטופס ונחזור בהקדם

לטיולי ג'יפים נוספים

שתפו את העמוד