חוויה בלבן בעונות החורף 2019-20

חורף שלג מכסה את ההרים במעטפת לבנה צחורה, דמויות צבעוניות מרחפות בשקט במדרונות אינסופיים, זו חוויה ייחודית ממכרת עוטפת את כל החושים, המדריכים שלנו, שגם מוסמכים בלימוד גלישת סקי, שבילו את הקיץ במדרונות ירוקים ופורחים לובשים את המעילים ומכינים עצמם לעונה עמוסה בחוויות, אתם מוזמנים לטעום מהשירות המסור שלנו גם בעונה נפלאה זו, השירות האישי היחס החם, המלונות הקטנים והמשפחתיים עם אח בוערת, האוכל המשובח ומעל הכול חופשה איכותית שבה נדאג לכם לכול הפרטים הקטנים שהופכים חופשה רגילה לחוויה מדהימה כיפית ובטוחה.

חופשת הסקי של אנמן טיולים

אתם טסים איתנו בראש שקט, המדריכים המקומיים שלנו מלווים אתכם מרגע הנחיתה בשדה, הם יכירו לכם את אתר הסקי, את המקומות הטובים לטעום אוכל מקומי נפלא, הם יציעו לכם הדרכת סקי מקצועית, וילמדו אתכם את רזי הספורט. הם מחויבים לכם לחופשה ולהנאה שלכם, אנחנו נלווה את התהליך מהארץ נדאג לחופשת סקי שמתאימה לכם, לציוד חדש ובטיחותי, לרכב ארבע על ארבע שיקל עליכם את ההתניידות בדרכים, לטיסות נוחות בשעות הגיוניות, למלונות משפחתיים בקרבה לאתר, ומעל הכול להיות אנושיים זמינים ואחראיים.

אתרי הסקי

סקי בהרים הפירנאים בספרד

אתם גולשים ברמה גבוהה ומחפשים הרים לכבוש? הצטרפו לחוויה מדהימה באחד מאתרי הסקי הטובים בעולם! אתרי הסקי של ההרים הפירנאים. תנאים מושלמים לגולשים מקצועיים, ציוד, לינה, פינוקים וכל מה שבין לבין.

סקי ברומניה לצעירים או למשפחות

בשנים האחרונות, רומניה התגלתה כאופציה נהדרת לחובבי הסקי ולאנשים המעוניינים להכנס לתחום. המחירים ברומניה מצויינים וניתן לקבל נופש שאינו נופל מאתרים אחרים באירופה במחירים מדהימים למשפחות וליחידים.

ניתן לכלול בחבילה מלונות על בסיס הכל כלול, ולהגיע לסוף שבוע מטריף שמתאים לצעירים בפחות מ-400 יורו כולל הכל.

השאירו פרטים בטופס ונחזור בהקדם

    שתפו את העמוד